POGLEDAJTE ARHIVU VESTI

Mesec   Godina  

22.11.2017

REZULTATI SELEKCIJA OMLADINSKE ŠKOLE ZA PROTEKLI VIKEND SA TABELAMA


Omladinci: FK Spartak 4:1 OFK Beograd

Mlađi omladinci: OFK Beograd 4:2 Radnički (NB)

Kadeti: FK Spartak 1:0 OFK Beograd

Mladji kadeti A: OFK Beograd 1:2 FK 011

Mlađi kadeti B: KRAJ POLUSEZONE

Pioniri A: KRAJ POLUSEZONE

Pioniri B: OFK Beograd 9:0 FK Rakovica

Mladji pioniri A: OFK Beograd 1:1 FK Rad

Mladji pioniri B: FK Rad 1:1 OFK Beograd

Petlići: FK Rad 2:1 OFK Beograd

Petlići B: FK Grafičar 0:8 OFK Beograd


Highlights
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (NB)
18.08.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 2. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
25.08.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 3. kolo
FK IMT - OFK BEOGRAD
01.09.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 4. kolo
OFK BEOGRAD - FK GRAFIČAR
08.09.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 5. kolo
FK RADNIČKI (O) - OFK BEOGRAD
15.09.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 6. kolo
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
22.09.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 7. kolo
FK KOLUBARA - OFK BEOGRAD
29.09.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 8. kolo
OFK BEOGRAD - FK BRODARAC
06.10.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 9. kolo
FK CRVENA ZVEZDA - OFK BEOGRAD
13.10.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 10. kolo
OFK BEOGRAD - FK ZVEZDARA
20.10.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 11. kolo
FK GSP POLET DORĆOL - OFK BEOGRAD
27.10.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 13. kolo
FK PRVA ISKRA - OFK BEOGRAD
10.11.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 14. kolo
OFK BEOGRAD - FK STEPOJEVAC VAGA
11.11.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 12. kolo
OFK BEOGRAD - FK LOKOMOTIVA
13.11.2018 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 15. kolo
FK BASK - OFK BEOGRAD
24.11.2018 00:00 h
1 OFK BEOGRAD 0
2 BSK BORČA 0
3 FK BASK 0
4 FK KOLUBARA 0
5 FK GRAFIČAR 0
6 FK LOKOMOTIVA 0
7 FK JEDINSTVO 0
8 FK PRVA ISKRA 0
9 FK STEPOJEVAC VAGA 0
10 FK RADNIČKI (NB) 0
11 FK IMT 0
12 FK RADNIČKI (O) 0
13 FK GSP POLET DORĆOL 0
14 FK ZVEZDARA 0
15 FK CRVENA ZVEZDA 0
16 FK BRODARAC 0
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>