POGLEDAJTE ARHIVU VESTI

Mesec   Godina  

26.05.2019

DEVET GOLOVA U MREŽI BARIČANA


Iako su svima misli uprte na finalnu utakmicu Kupa beograda koja se igra u sredu, Ofkovci su bili koncentrisani i na utakmici protiv Prve Iskre iz Bariča. Romantičari su dostojno branili svoje boje i na ovom meču i slavili sa čak 9-0!

Ono što je zanimljivo je to da smo na poluvremenu vodili tek sa 1-0, da bi u nastavku meča čak osam puta zatresli mrežu gola golmana Jovića.

Strelci su bili:

1-0 Šarčević,
2-0 Ignjatović,
3-0 Milić,
4-0 Pavlović,
5-0 Mitrović,
6-0 Mitrović,
7-0 Veličković,
8-0 Janković,
9-0 Pavlović.

Protivnik je pružao solidan otpor u prvom poluvremenu da bi u nastavku naš tim pokazao da je ipak daleko kvalitetniji takmac i ubedljivo slavio.

POGLEDAJTE ZAPISNIK SA MEČA!

Do kraja sezone ostali su još dueli u Stepojevcu i na Karaburmi protiv BASK-a, a finale Kupa Beograda protiv Radničkog (NB) koje svi nestrpljenjem očekujemo igramo u sredu 29. maja sa početkom u 17h na stadionu Čukaričkog!

Da se podsetimo naših pobeda na takmičarskim mečevima sa najvišim rezultatima koje smo ostvarili tokom svoje duge istorije -

1911-1944 -

1920: BSK – Soko 9-1; šampionat BLP
1923: BSK – Soko 9-0; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 8:3; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 7:1; šampionat BLP
1925: BSK - Soko 9:5; šampionat BLP
1925: Šumadija - BSK 0-7; šampionat BLP
1926: BSK – Jadran 8-0; šampionat BLP
1927: BSK – SAŠK 7-4; šampionat
1928: BSK – Hajduk 7-0; šampionat
1928: BSK – Jedinstvo 16-0; šampionat BLP
1929: BUSK – BSK 0-7; šampionat BLP
1929: Jugoslavija – BSK 1-7; šampionat BLP
1929: BSK – Obilić 8-1; šampionat BLP
1929: BSK – Pobeda (S) 17-2; kvalifikacije za šampionat
1930: Grafičar – BSK 1-8; šampionat BLP
1930: BSK – Sparta 9-1; šampionat BLP
1931: BSK – Jug (S) 7-0; kvalifikacije za šampionat
1931: Jug (S) – BSK 2-12; kvalifikacije za šampionat
1932: SSK (S) - BSK 2:9; kvalifikacije za šampionat
1932/33: BSK – Slavija (S)  8-1; šampionat
1932/33: BSK – Slavija (O) 9-0; šampionat
1934: ŽSK (Z) – BSK 3-9; kvalifikacije za šampionat
1934: BSK – Vojvodina 7-0; kvalifikacije za šampionat
1934/35: BSK – HAŠK 8-2; šampionat
1936: BSK – Sloga 7-1; šampionat BLP
1936: BSK – Sparta 8-0; šampionat BLP
1936: BSK – Sloga 7-2; šampionat BLP
1936/37: BSK – Ljubljana 8-0; šampionat
1936/37: Slavija (S) – BSK 3-8; šampionat
1938: BSK - Slavija (S) 11-0; Zimski kup
1938/39: BSK – Slavija (V) 9-0; šampionat
1939: BSK – Bata (B) 11-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: BSK – ŽAK (S) 12-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: Slavija (O) - BSK 1-6; Zimski kup
1940: BSK – BASK 10-1; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1940: Jugoslavija (J) – BSK 1-8; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939/40: BSK – Hajduk 9-0; šampionat
1941: BSK – BASK 7-0; Srpski kup
1941: BSK – BASK 9-2; Srpski kup
1941: PAK - BSK 1-10; - kvalifikacije za šampionat
1941: BSK - Borac 7-0; Zimski kup
1941: BSK - Električna centrala 9-0; Zimski kup
1941: BSK - Palilulac 24-0; Zimski kup
1941: BSK - Obilić 9-0; Zimski kup
1942: BSK – Mitić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – ČSK 7-1; šampionat BLP
1942: BSK – Balkan 16-1; šampionat BLP
1942: BSK – Sloga 8-1; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 8-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 8-0; šampionat BLP
1943: BSK – Mitić 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Jedinstvo 7-0; šampionat BLP
1943: BSK – ČSK 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Obilić 10-0; šampionat BLP
1944: BSK - Trgovački pomoćnik 10-0; 8-0; kup Beograda

1945-1992 -

1945: Metalac - Železničar 10-2; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Vračar 9-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Borac 6-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Radnički 6-1; prvenstvo Beograda
1946: Jedinstvo (SD) - Metalac 0-7; prvenstvo Srbije
1946/47: Metalac - Lovćen 6-3; kvalifikacije za šampionat
1948/49: Metalac – Budućnost 7-0; šampionat
1948/49: Metalac – Lokomotiva (Z) 8-2; šampionat
1950: BSK – Sloga (K) 10-1; kup
1951: Srem (SM) - BSK II 0-6; kup
1951: Jasenica (SP) - BSK II  1-6; kup
1952: BSK – Vardar 6-1; šampionat
1953: BSK II - Jedinstvo (Zemun) 6-3; kup
1953: BSK II - Železničar (B) 7-0; kup
1953: Srem – BSL 0-9; kup
1953/54: BSK – Rabotnički 8-1; šampionat
1954: BSK (B) – BSK 2-10; kup
1954: Mladost (BP) – BSK 1-8; kup
1958/59: OFK Beograd – Radnički (K) 6-1; šampionat - Druga liga
1961/62: OFK Beograd – Sarajevo 6-1; šampionat
1962/63: OFK Beograd – Rijeka 6-1; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Hajduk 6-3; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Novi Sad 6-2; šampionat
1966: OFK Beograd – Dinamo 6-2; kup
1968: OFK Beograd – Rapid (B) 6-1; Kup sajamskih gradova
1967/68: OFK Beograd – Trepča 7-1; baraž za opstanak u Prvoj ligi
1970/71: OFK Beograd – Bor 7-2; šampionat
1970/71: OFK Beograd – Radnički (K) 7-1; šampionat
1971/72: Radnički (K) – OFK Beograd 0-6; šampionat
1973/74: OFK Beograd – Zagreb 6-1; šampionat
1975/76: Sarajevo – OFK Beograd 6-0; šampionat
1986/87: OFK Beograd – Radnički (K) 6-0; šampionat - Druga liga
1986/87: OFK Beograd – Napredak 6-0; šampionat - Druga liga
1987/88: OFK Beograd – Novi Pazar 6-1; šampionat - Druga liga
1988/89: Mladost Goša – OFK Beograd 3-6; kup
1990/91: OFK Beograd – Cibalija 7-0; šampionat – Druga liga

1992 -

2003: OFK Beograd – Trans Narva 6-1; Intertoto kup *poništen meč
2001/02: OFK Beograd – Mladost (A) 8-2; šampionat
2002/03: OFK Beograd – Javor 6-0; šampionat
2006/07: OFK Beograd – Voždovac 6-2; šampionat
2015/16: OFK Beograd - FK Jagodina 6-2; šampionat
2017/18: OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 7-0; šampionat - Treća liga
2018/19: OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0, šampionat - Treća liga
2018/19: OFK Beograd - FK Prva Iskra Baril 9-0, šampionat - Treća liga


OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA 9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (NB)
18.08.2018 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 2. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
25.08.2018 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 3. kolo
FK IMT - OFK BEOGRAD
01.09.2018 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 4. kolo
OFK BEOGRAD - FK GRAFIČAR
08.09.2018 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 5. kolo
FK RADNIČKI (O) - OFK BEOGRAD
15.09.2018 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 6. kolo
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
22.09.2018 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 7. kolo
FK KOLUBARA - OFK BEOGRAD
30.09.2018 15:30 h
0 : 1
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 8. kolo
OFK BEOGRAD - FK BRODARAC
06.10.2018 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 9. kolo
FK CRVENA ZVEZDA - OFK BEOGRAD
14.10.2018 14:30 h
KUP BEOGRADA - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - FK POSAVINA
17.10.2018 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 10. kolo
OFK BEOGRAD - FK ZVEZDARA
20.10.2018 13:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 11. kolo
FK GSP POLET DORĆOL - OFK BEOGRAD
27.10.2018 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 12. kolo
OFK BEOGRAD - FK LOKOMOTIVA
03.11.2018 13:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 13. kolo
FK PRVA ISKRA - OFK BEOGRAD
11.11.2018 11:00 h
KUP BEOGRADA - 1/8 finala
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
14.11.2018 13:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 14. kolo
OFK BEOGRAD - FK STEPOJEVAC VAGA
18.11.2018 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 15. kolo
FK BASK - OFK BEOGRAD
24.11.2018 10:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 16. kolo
FK RADNIČKI (NB) - OFK BEOGRAD
09.03.2019 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 17. kolo
FK JEDINSTVO - OFK BEOGRAD
17.03.2019 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 18. kolo
OFK BEOGRAD - FK IMT
23.03.2019 15:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 19. kolo
FK GRAFIČAR - OFK BEOGRAD
30.03.2019 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 20. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (O)
06.04.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 21. kolo
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
10.04.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 22. kolo
OFK BEOGRAD - FK KOLUBARA
13.04.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 23. kolo
FK BRODARAC - OFK BEOGRAD
18.04.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/4 finala
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
24.04.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 24. kolo
OFK BEOGRAD - FK CRVENA ZVEZDA
27.04.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 25. kolo
FK ZVEZDARA - OFK BEOGRAD
05.05.2019 16:30 h
KUP BEOGRADA - 1/2 finale
FK TORLAK - OFK BEOGRAD
08.05.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 26. kolo
OFK BEOGRAD - FK GSP POLET DORĆOL
11.05.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 27. kolo
FK LOKOMOTIVA - OFK BEOGRAD
18.05.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 28. kolo
OFK BEOGRAD - FK PRVA ISKRA
25.05.2019 17:00 h
4 : 2
KUP BEOGRADA - FINALE
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (NB)
29.05.2019 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 29. kolo
FK STEPOJEVAC VAGA - OFK BEOGRAD
01.06.2019 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 30. kolo
OFK BEOGRAD - FK BASK
08.06.2019 17:00 h
1 FK GRAFIČAR 75
2 FK IMT 70
3 FK KOLUBARA 65
4 FK RADNIČKI (NB) 47
5 OFK BEOGRAD 46
6 FK RADNIČKI (O) 44
7 FK BRODARAC 43
8 FK ZVEZDARA 43
9 FK JEDINSTVO 41
10 FK GSP POLET DORĆOL 38
11 BSK BORČA 38
12 FK CRVENA ZVEZDA 37
13 FK LOKOMOTIVA 33
14 FK STEPOJEVAC VAGA 20
15 FK PRVA ISKRA 16
16 FK BASK 15
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>