POGLEDAJTE ARHIVU VESTI

Mesec   Godina  

26.05.2019

DEVET GOLOVA U MREŽI BARIČANA


Iako su svima misli uprte na finalnu utakmicu Kupa beograda koja se igra u sredu, Ofkovci su bili koncentrisani i na utakmici protiv Prve Iskre iz Bariča. Romantičari su dostojno branili svoje boje i na ovom meču i slavili sa čak 9-0!

Ono što je zanimljivo je to da smo na poluvremenu vodili tek sa 1-0, da bi u nastavku meča čak osam puta zatresli mrežu gola golmana Jovića.

Strelci su bili:

1-0 Šarčević,
2-0 Ignjatović,
3-0 Milić,
4-0 Pavlović,
5-0 Mitrović,
6-0 Mitrović,
7-0 Veličković,
8-0 Janković,
9-0 Pavlović.

Protivnik je pružao solidan otpor u prvom poluvremenu da bi u nastavku naš tim pokazao da je ipak daleko kvalitetniji takmac i ubedljivo slavio.

POGLEDAJTE ZAPISNIK SA MEČA!

Do kraja sezone ostali su još dueli u Stepojevcu i na Karaburmi protiv BASK-a, a finale Kupa Beograda protiv Radničkog (NB) koje svi nestrpljenjem očekujemo igramo u sredu 29. maja sa početkom u 17h na stadionu Čukaričkog!

Da se podsetimo naših pobeda na takmičarskim mečevima sa najvišim rezultatima koje smo ostvarili tokom svoje duge istorije -

1911-1944 -

1920: BSK – Soko 9-1; šampionat BLP
1923: BSK – Soko 9-0; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 8:3; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 7:1; šampionat BLP
1925: BSK - Soko 9:5; šampionat BLP
1925: Šumadija - BSK 0-7; šampionat BLP
1926: BSK – Jadran 8-0; šampionat BLP
1927: BSK – SAŠK 7-4; šampionat
1928: BSK – Hajduk 7-0; šampionat
1928: BSK – Jedinstvo 16-0; šampionat BLP
1929: BUSK – BSK 0-7; šampionat BLP
1929: Jugoslavija – BSK 1-7; šampionat BLP
1929: BSK – Obilić 8-1; šampionat BLP
1929: BSK – Pobeda (S) 17-2; kvalifikacije za šampionat
1930: Grafičar – BSK 1-8; šampionat BLP
1930: BSK – Sparta 9-1; šampionat BLP
1931: BSK – Jug (S) 7-0; kvalifikacije za šampionat
1931: Jug (S) – BSK 2-12; kvalifikacije za šampionat
1932: SSK (S) - BSK 2:9; kvalifikacije za šampionat
1932/33: BSK – Slavija (S)  8-1; šampionat
1932/33: BSK – Slavija (O) 9-0; šampionat
1934: ŽSK (Z) – BSK 3-9; kvalifikacije za šampionat
1934: BSK – Vojvodina 7-0; kvalifikacije za šampionat
1934/35: BSK – HAŠK 8-2; šampionat
1936: BSK – Sloga 7-1; šampionat BLP
1936: BSK – Sparta 8-0; šampionat BLP
1936: BSK – Sloga 7-2; šampionat BLP
1936/37: BSK – Ljubljana 8-0; šampionat
1936/37: Slavija (S) – BSK 3-8; šampionat
1938: BSK - Slavija (S) 11-0; Zimski kup
1938/39: BSK – Slavija (V) 9-0; šampionat
1939: BSK – Bata (B) 11-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: BSK – ŽAK (S) 12-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: Slavija (O) - BSK 1-6; Zimski kup
1940: BSK – BASK 10-1; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1940: Jugoslavija (J) – BSK 1-8; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939/40: BSK – Hajduk 9-0; šampionat
1941: BSK – BASK 7-0; Srpski kup
1941: BSK – BASK 9-2; Srpski kup
1941: PAK - BSK 1-10; - kvalifikacije za šampionat
1941: BSK - Borac 7-0; Zimski kup
1941: BSK - Električna centrala 9-0; Zimski kup
1941: BSK - Palilulac 24-0; Zimski kup
1941: BSK - Obilić 9-0; Zimski kup
1942: BSK – Mitić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – ČSK 7-1; šampionat BLP
1942: BSK – Balkan 16-1; šampionat BLP
1942: BSK – Sloga 8-1; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 8-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 8-0; šampionat BLP
1943: BSK – Mitić 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Jedinstvo 7-0; šampionat BLP
1943: BSK – ČSK 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Obilić 10-0; šampionat BLP
1944: BSK - Trgovački pomoćnik 10-0; 8-0; kup Beograda

1945-1992 -

1945: Metalac - Železničar 10-2; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Vračar 9-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Borac 6-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Radnički 6-1; prvenstvo Beograda
1946: Jedinstvo (SD) - Metalac 0-7; prvenstvo Srbije
1946/47: Metalac - Lovćen 6-3; kvalifikacije za šampionat
1948/49: Metalac – Budućnost 7-0; šampionat
1948/49: Metalac – Lokomotiva (Z) 8-2; šampionat
1950: BSK – Sloga (K) 10-1; kup
1951: Srem (SM) - BSK II 0-6; kup
1951: Jasenica (SP) - BSK II  1-6; kup
1952: BSK – Vardar 6-1; šampionat
1953: BSK II - Jedinstvo (Zemun) 6-3; kup
1953: BSK II - Železničar (B) 7-0; kup
1953: Srem – BSL 0-9; kup
1953/54: BSK – Rabotnički 8-1; šampionat
1954: BSK (B) – BSK 2-10; kup
1954: Mladost (BP) – BSK 1-8; kup
1958/59: OFK Beograd – Radnički (K) 6-1; šampionat - Druga liga
1961/62: OFK Beograd – Sarajevo 6-1; šampionat
1962/63: OFK Beograd – Rijeka 6-1; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Hajduk 6-3; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Novi Sad 6-2; šampionat
1966: OFK Beograd – Dinamo 6-2; kup
1968: OFK Beograd – Rapid (B) 6-1; Kup sajamskih gradova
1967/68: OFK Beograd – Trepča 7-1; baraž za opstanak u Prvoj ligi
1970/71: OFK Beograd – Bor 7-2; šampionat
1970/71: OFK Beograd – Radnički (K) 7-1; šampionat
1971/72: Radnički (K) – OFK Beograd 0-6; šampionat
1973/74: OFK Beograd – Zagreb 6-1; šampionat
1975/76: Sarajevo – OFK Beograd 6-0; šampionat
1986/87: OFK Beograd – Radnički (K) 6-0; šampionat - Druga liga
1986/87: OFK Beograd – Napredak 6-0; šampionat - Druga liga
1987/88: OFK Beograd – Novi Pazar 6-1; šampionat - Druga liga
1988/89: Mladost Goša – OFK Beograd 3-6; kup
1990/91: OFK Beograd – Cibalija 7-0; šampionat – Druga liga

1992 -

2003: OFK Beograd – Trans Narva 6-1; Intertoto kup *poništen meč
2001/02: OFK Beograd – Mladost (A) 8-2; šampionat
2002/03: OFK Beograd – Javor 6-0; šampionat
2006/07: OFK Beograd – Voždovac 6-2; šampionat
2015/16: OFK Beograd - FK Jagodina 6-2; šampionat
2017/18: OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 7-0; šampionat - Treća liga
2018/19: OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0, šampionat - Treća liga
2018/19: OFK Beograd - FK Prva Iskra Baril 9-0, šampionat - Treća liga


OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA 9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
OFK BEOGRAD - PRVA ISKRA  9-0
Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK CRVENA ZVEZDA
17.08.2019 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 2. kolo
FK SREMČICA - OFK BEOGRAD
25.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 3. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
31.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 4. kolo
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
07.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 5. kolo
OFK BEOGRAD - OFK MLADENOVAC
15.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 6. kolo
FK RADNIČKI (NB) - OFK BEOGRAD
21.09.2019 15:30 h
KUP SRBIJE - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - RAD
25.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 7. kolo
OFK BEOGRAD - FK LOKOMOTIVA
28.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 8. kolo
FK ZVEZDARA - OFK BEOGRAD
06.10.2019 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 9. kolo
OFK BEOGRAD - FK BRODARAC
12.10.2019 14:30 h
KUP BEOGRADA - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
16.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 10. kolo
FK IMT - OFK BEOGRAD
19.10.2019 13:30 h
KUP SRBIJE - 1/8 FINALA
OFK BEOGRAD - RADNIK
23.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 11. kolo
OFK BEOGRAD - FK STEPOJEVAC VAGA
26.10.2019 13:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 12. kolo
TEK SLOGA - OFK BEOGRAD
02.11.2019 13:39 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 13. kolo
OFK BEOGRAD - FK TELEOPTIK
09.11.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/8 finala
FK DIF - OFK BEOGRAD
13.11.2019 13:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 14. kolo
FK GSP POLET DORĆOL - OFK BEOGRAD
16.11.2019 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 15. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (O)
23.11.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/4 finala
FK MILUTINAC - OFK BEOGRAD
27.11.2019 13:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 16. kolo
FK CRVENA ZVEZDA - OFK BEOGRAD
08.03.2020 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 17. kolo
OFK BEOGRAD - FK SREMČICA
14.03.2020 14:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 18. kolo
FK JEDINSTVO - OFK BEOGRAD
22.03.2020 15:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 19. kolo
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
28.03.2020 15:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 20. kolo
OFK MLADENOVAC - OFK BEOGRAD
04.04.2020 16:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 21. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (NB)
08.04.2020 16:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 22. kolo
FK LOKOMOTIVA - OFK BEOGRAD
11.04.2020 16:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 23. kolo
OFK BEOGRAD - FK ZVEZDARA
18.04.2020 16:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 24. kolo
FK BRODARAC - OFK BEOGRAD
25.04.2020 16:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 25. kolo
OFK BEOGRAD - FK IMT
02.05.2020 16:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 26. kolo
FK STEPOJEVAC VAGA - OFK BEOGRAD
09.05.2020 16:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 27. kolo
OFK BEOGRAD - TEK SLOGA
16.05.2020 16:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 28. kolo
FK TELEOPTIK - OFK BEOGRAD
23.05.2020 10:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 29. kolo
OFK BEOGRAD - FK GSP POLET DORĆOL
30.05.2020 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 30. kolo
FK RADNIČKI (O) - OFK BEOGRAD
06.06.2020 00:00 h
1 FK IMT 40
2 FK ZVEZDARA 29
3 OFK BEOGRAD 29
4 BSK BORČA 26
5 FK JEDINSTVO 24
6 FK RADNIČKI (NB) 23
7 TEK SLOGA 23
8 FK BRODARAC 22
9 FK SREMČICA 22
10 FK TELEOPTIK 21
11 FK RADNIČKI (O) 20
12 FK LOKOMOTIVA 20
13 OFK MLADENOVAC 19
14 FK GSP POLET DORĆOL 18
15 FK CRVENA ZVEZDA 17
16 FK STEPOJEVAC VAGA 13
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>