POGLEDAJTE ARHIVU VESTI

Mesec   Godina  

16.07.2019

OBAVLJEN ŽREB ZA OMLADINSKU LIGU SRBIJE


U prostorijama FS Srbije na Terazijama, obavljen je poludirigovan žreb za takmičenja u Omladinskoj ligi Srbije.

Novina je da će klubovi morati da vode evidenciju igrača preko "Kometa" (COMET: informacioni sistem za registraciju igrača i rukovođenje takmičenjima), a umesto dva, od nastupajuće sezone u Omladinskoj ligi moći će tri igrača rođena 2000. godine da igraju za 2001/2002 godište. Takođe je naglašeno da gostujuća ekipa mora da ima lekara, ili fizioterapeuta, a ne samo domaćin kako je bilo minulih sezona.

Start je 3. avgusta, a igraće se 15 kola, plus dva iz prolećnog. Kraj jesenjeg dela predviđen je za 1. decembar 2019. godine.

FOTO-GALERIJU NAŠE OMLADINSKE SELEKCIJE MOŽETE PRATITI NA NAŠOJ ZVANIČNOJ FB STRANICI!

OMLADINSKA LIGA SRBIJE 2019/20

1. kolo 3/4 Avgust

Crvena zvezda – Partizan
Spartak ŽK – OFK Beograd
TSC – Trajal
Vojvodina – Internacional
Čukarički – Brodarac
Napredak – Voždovac
Radnički Niš – Rad
Mladost (L) – Grafičar

2. kolo 10/11 Avgust

Partizan – Grafičar
Rad – Mladost (L)
Voždovac – Radnički Niš
Brodarac – Napredak
Internacional – Čukarički
Trajal – Vojvodina
OFK Beograd – TSC
Crvena zvezda – Spartak ŽK

3. kolo 14 Avgust – SREDA

Spartak ŽK – Partizan
TSC – Crvena zvezda
Vojvodina – OFK Beograd
Čukarički – Trajal
Napredak – Internacional
Radnički Niš – Brodarac
Mladost (L) – Voždovac
Grafičar – Rad

4. kolo 17/18 Avgust

Partizan – Rad
Voždovac – Grafičar
Brodarac – Mladost (L)
Internacional – Radnički Niš
Trajal – Napredak
OFK Beograd – Čukarički
Crvena zveza – Vojvodina
Spartak ŽK – TSC

5. kolo 24/25 Avgust

TSC – Partizan
Vojvodina – Spartak ŽK
Čukarički – Crvena zvezda
Napredak – OFK Beograd
Radnički Niš – Trajal
Mladost (L) – Internacional
Grafičar – Brodarac
Rad – Voždovac

6. kolo 31/01 Avgust/Septembar

Partizan – Voždovac
Brodarac – Rad
Internacional – Grafičar
Trajal – Mladost (L)
OFK Beograd – Radnički Niš
Crvena zvezda – Napredak
Spartak ŽK – Čukarički
TSC – Vojvodina

7. kolo 14/15 Septembar

Vojvodina – Partizan
Čukarički – TSC
Napredak – Spartak ŽK
Radnički Niš – Crvena zvezda
Mladost (L) – OFK Beograd
Grafičar – Trajal
Rad – Internacional
Voždovac – Brodarac

8. kolo 21/22 Septembar

Partizan – Brodarac
Internacional – Voždovac
Trajal – Rad
OFK Beograd – Grafičar
Crvena zvezda – Mladost (L)
Spartak ŽK – Radnički Niš
TSC – Napredak
Vojvodina – Čukarički

9. kolo 28/29 Septembar

Čukarički – Partizan
Napredak – Vojvodina
Radnički Niš – TSC
Mladost (L) – Spartak ŽK
Grafičar – Crvena zvezda
Rad – OFK Beograd
Voždovac – Trajal
Brodarac – Internacional

10. kolo 02 Oktobar – SREDA

Partizan – Internacional
Trajal – Brodarac
OFK Beograd – Voždovac
Crvena zvezda – Rad
Spartak ŽK – Grafičar
TSC – Mladost (L)
Vojvodina – Radnički Niš
Čukarički – Napredak

11. kolo 19/20 Oktobar

Napredak – Partizan
Radnički Niš – Čukarički
Mladost (L) – Vojvodina
Grafičar – TSC
Rad – Spartak ŽK
Voždovac – Crvena zvezda
Brodarac – OFK Beograd
Internacional – Trajal

12. kolo 26/27 Oktobar

Partizan – Trajal
OFK Beograd – Internacional
Crvena zvezda – Brodarac
Spartak ŽK – Voždovac
TSC – Rad
Vojvodina – Grafičar
Čukarički – Mladost (L)
Napredak – Radnički Niš

13. kolo 02/03 Novembar

Radnički Niš – Partizan
Mladost (L) – Napredak
Grafičar – Čukarički
Rad – Vojvodina
Voždovac – TSC
Brodarac – Spartak ŽK
Internacional – Crvena zvezda
Trajal – OFK Beograd

14. kolo 09/10 Novembar

Partizan – OFK Beograd
Crvena zvezda – Trajal
Spartak ŽK – Internacional
TSC – Brodarac
Vojvodina – Voždovac
Čukarčki – Rad
Napredak – Grafičar
Radnički Niš – Mladost (L)

15. kolo 16/17 Novembar

Mlaost (L) – Partizan
Grafičar – Radnički Niš
Rad – Napredak
Voždovac – Čukarički
Brodarac – Vojvdoian
Internacional – TSC
Trajal – Spartak ŽK
OFK Beograd – Crvena zvezda

16. kolo 23/24 Novembar

Partizan – Crvena zvezda
OFK Beograd - Spartak ŽK
Trajal - TSC
Internacional - Vojvodina
Brodarac - Čukarički
Voždovac - Napredak
Rad - Radnički Niš
Grafičar – Mladost (L)

17. kolo 30/01 Novembar//Decembar

Grafičar - Partizan
Mladost (L) - Rad
Radnički Niš - Voždovac
Napredak - Brodarac
Čukarički - Internacional
Vojvodina - Trajal
TSC - OFK Beograd
Spartak ŽK - Crvena zvezda

Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK CRVENA ZVEZDA
17.08.2019 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 2. kolo
FK SREMČICA - OFK BEOGRAD
25.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 3. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
31.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 4. kolo
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
07.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 5. kolo
OFK BEOGRAD - OFK MLADENOVAC
15.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 6. kolo
FK RADNIČKI (NB) - OFK BEOGRAD
21.09.2019 15:30 h
KUP SRBIJE - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - RAD
25.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 7. kolo
OFK BEOGRAD - FK LOKOMOTIVA
28.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 8. kolo
FK ZVEZDARA - OFK BEOGRAD
06.10.2019 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 9. kolo
OFK BEOGRAD - FK BRODARAC
12.10.2019 14:30 h
KUP BEOGRADA - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
16.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 10. kolo
FK IMT - OFK BEOGRAD
19.10.2019 13:30 h
KUP SRBIJE - 1/8 FINALA
OFK BEOGRAD - RADNIK
23.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 11. kolo
OFK BEOGRAD - FK STEPOJEVAC VAGA
26.10.2019 13:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 12. kolo
TEK SLOGA - OFK BEOGRAD
02.11.2019 13:39 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 13. kolo
OFK BEOGRAD - FK TELEOPTIK
09.11.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/8 finala
FK DIF - OFK BEOGRAD
13.11.2019 13:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 14. kolo
FK GSP POLET DORĆOL - OFK BEOGRAD
16.11.2019 11:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 15. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (O)
23.11.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/4 finala
FK MILUTINAC - OFK BEOGRAD
27.11.2019 13:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 16. kolo
FK CRVENA ZVEZDA - OFK BEOGRAD
07.03.2020 00:00 h
1 FK IMT 34
2 OFK BEOGRAD 26
3 FK ZVEZDARA 23
4 FK RADNIČKI (NB) 23
5 BSK BORČA 22
6 FK BRODARAC 21
7 FK RADNIČKI (O) 20
8 FK JEDINSTVO 20
9 TEK SLOGA 20
10 FK TELEOPTIK 19
11 FK LOKOMOTIVA 19
12 FK GSP POLET DORĆOL 18
13 FK CRVENA ZVEZDA 17
14 OFK MLADENOVAC 16
15 FK SREMČICA 16
16 FK STEPOJEVAC VAGA 13
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>