Miličić
Joksimović
58'Žuti Vidić
Nikolić
64'Gol 67'Gol 69'Gol 77'Gol 82'Zamenjen Nešović
Jeremić
46'Zamenjen Mitrović
54'Gol 90'Gol Đerić
Vukmirović
46'Zamenjen Velemir
46'Zamena Vujić
46'Zamena Namani
82'Zamena Marjanović
Izveštaj sa utakmice

BEOGRAD UBEDLJIVO PORAŽEN U UŽICU

Beograđani su poklekli već na samom startu masovnijeg takmičenja. Izgubili smo u Užicu od domaće Slobode, ubedljivo, 6-1!

Novi trener, Dražen Dukić, u odnosu na prethodni meč protiv Budućnosti, izveo je sastav, mahom zbog povreda, bez sedmorice koji su počeli tu utakmicu. Ipak, Beograd je odlično krenuo u prvom periodu igre, opsedao gol domaćih, imao osam kornera u kratkom periodu, a kao šlag na tortu došao je i prelepi gol Denkovića u 41. minutu postignut sa nekih 17 metara pa smo na odmor otišli sa minimalnom prednošću.

Iz prvog perioda igre treba pomenuti i dve dobre šanse koje nije valorizovao dosta aktivni Duronjić, kao i šut Rajevca koji pogađa spoljni deo mreže. Jedan deo prvog perioda igre je pripao i ekipi sa Đetinje, imali su nekoliko stopostotnih šansi, ali se na delu pokazao odlični Matek.

Nažalost, drugo poluvreme daje dosta drugačiju sliku. Crveno-crni preuzimaju totalnu inicijativu i na kraju nam daju čak šest golova! Počelo je golom koji im je poništen, a prvi validan pogodak postižu iz, čini se, prestrogo dosuđenog penala posle starta Denkovića. Matek je "pročitao" Đerića, ali je njegov udarac bio isuviše precizan.

Na scenu zatim stupa Nešović, koji za samo 13 minuta četiri puta trese našu mrežu! Fudbalski rečeno, "prejeftino" primljeni golovi! Đerić u nadoknadi vremena postiže svoj drugi gol i postavlja konačan rezultat meča. Sloboda - OFK Beograd 6-1!

U našem timu i pored rezultatskog karambola u drugom poluvremenu, pomenućemo odličnog Mateka, te pokušaje Denkovića i Gigića u dva navrata.

Naredni meč je zakazan za nedelju u 16 časova kada nam sledi još jedno gostovanje. Put nas vodi u Jagodinu gde igramo utakmicu u okviru 7. kola PLS.