SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2018/19 - 14. kolo

OFK BEOGRAD

10:0

(3:0)

FK STEPOJEVAC VAGA

18.11.2018 11:00
Grad: Beograd
Stadion: Omladinski stadion
Gledaoci: 250 (19100)
Glavni sudija: Jasmina Mickoska
Pomoćni sudija: Nemanja Krstić
Pomoćni sudija: Nenad Obrenić
Četvrti sudija: Bogdan Džaković
Delegat: Milan Jeremić
Sastavi timova i formacije
Trener: Mile Milić
Formacija:
Nikola Radosavljević
Ivan Jeftić
David Drobnjak
Balša Radanović
Antonije Pavličević
Srefan Ćirić 59'Zamenjen
Marko Platiša 68'Zamenjen
Petar Petrović
Đorđe Petrović 30'Zamenjen
Predrag Stevanović
Grujičić Željko
Petar Milivojević 30'Zamena
Dušan Milunović 59'Zamena
Svetislav Nešković 68'Zamena
Izveštaj sa utakmice

Nakon herojski izvojevanog prolaza u naredno kolo Kupa Beograda prošle srede, prvotimci OFK Beograda ponovo su obradovali svoje navijače. Pobeda rezultatom od 10-0 je jedna od najvećih u klupskoj istoriji i svi prisutni na ovom nesvakidašnjem fudbalskom matineu su kućama otišli punog srca i u ekstazi!

OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0!

Za anale ostaje upisano da su strelci na ovom meču ovim redosledom bili:

1-0 Rakić,
2-0 Basara,
3-0 Basara,
4-0 Mitrović,
5-0 Radojković,
6-0 Veličković,
7-0 Veličković,
8-0 Isaković,
9-0 Mirković,
10-0 Martinović.

OFK Beograd: Vraneš, Marković, Nedeljković, Mirković, Ignjatović, Ristović, Rakić, Veličković, Mitrović, Basara i Radojković. Igrali su i Isaković, Martinović i Milić.

Milić se vratio u ekipu nakon preloma ruke koji je doživeo u Lazarevcu gde je takođe postigao evro-gol za Beograd.

Do kraja jesenjeg dela sezone ostao je još duel na "Carevoj ćupriji" protiv BASK-a koji u subotu igramo u 10 sati. Takođe, očekuje nas i duel u 1/4 finala Kupa Beograda čiji žreb svi sa nestrpljenjem očekujemo.

Da se podsetimo naših pobeda sa najvišim rezultatima koje smo ostvarili tokom svoje duge istorije -

1920: BSK – Soko 9-1; šampionat BLP
1923: BSK – Soko 9-0; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 8:3; šampionat BLP
1924: BSK - Soko 7:1; šampionat BLP
1925: BSK - Soko 9:5; šampionat BLP
1925: Šumadija - BSK 0-7; šampionat BLP
1926: BSK – Jadran 8-0; šampionat BLP
1927: BSK – SAŠK 7-4; šampionat
1928: BSK – Hajduk 7-0; šampionat
1928: BSK – Jedinstvo 16-0; šampionat BLP
1929: BUSK – BSK 0-7; šampionat BLP
1929: Jugoslavija – BSK 1-7; šampionat BLP
1929: BSK – Obilić 8-1; šampionat BLP
1929: BSK – Pobeda (S) 17-2; kvalifikacije za šampionat
1930: Grafičar – BSK 1-8; šampionat BLP
1930: BSK – Sparta 9-1; šampionat BLP
1931: BSK – Jug (S) 7-0; kvalifikacije za šampionat
1931: Jug (S) – BSK 2-12; kvalifikacije za šampionat
1932: SSK (S) - BSK 2:9; kvalifikacije za šampionat
1932/33: BSK – Slavija (S)  8-1; šampionat
1932/33: BSK – Slavija (O) 9-0; šampionat
1934: ŽSK (Z) – BSK 3-9; kvalifikacije za šampionat
1934: BSK – Vojvodina 7-0; kvalifikacije za šampionat
1934/35: BSK – HAŠK 8-2; šampionat
1936: BSK – Sloga 7-1; šampionat BLP
1936: BSK – Sparta 8-0; šampionat BLP
1936: BSK – Sloga 7-2; šampionat BLP
1936/37: BSK – Ljubljana 8-0; šampionat
1936/37: Slavija (S) – BSK 3-8; šampionat
1938: BSK - Slavija (S) 11-0; Zimski kup
1938/39: BSK – Slavija (V) 9-0; šampionat
1939: BSK – Bata (B) 11-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: BSK – ŽAK (S) 12-0; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939: Slavija (O) - BSK 1-6; Zimski kup
1940: BSK – BASK 10-1; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1940: Jugoslavija (J) – BSK 1-8; Srpska liga – kvalifikacije za šampionat
1939/40: BSK – Hajduk 9-0; šampionat
1941: BSK – BASK 7-0; Srpski kup
1941: BSK – BASK 9-2; Srpski kup
1941: PAK - BSK 1-10; - kvalifikacije za šampionat
1941: BSK - Borac 7-0; Zimski kup
1941: BSK - Električna centrala 9-0; Zimski kup
1941: BSK - Palilulac 24-0; Zimski kup
1941: BSK - Obilić 9-0; Zimski kup
1942: BSK – Mitić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 7-0; šampionat BLP
1942: BSK – ČSK 7-1; šampionat BLP
1942: BSK – Balkan 16-1; šampionat BLP
1942: BSK – Sloga 8-1; šampionat BLP
1942: BSK – Obilić 8-0; šampionat BLP
1942: BSK – Vitez 8-0; šampionat BLP
1943: BSK – Mitić 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Jedinstvo 7-0; šampionat BLP
1943: BSK – ČSK 10-0; šampionat BLP
1943: BSK – Obilić 10-0; šampionat BLP
1944: BSK - Trgovački pomoćnik 10-0; 8-0; kup Beograda
1945: Metalac - Železničar 10-2; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Vračar 9-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Borac 6-0; prvenstvo Beograda
1945: Metalac - Radnički 6-1; prvenstvo Beograda
1946: Jedinstvo (SD) - Metalac 0-7; prvenstvo Srbije
1946/47: Metalac - Lovćen 6-3; kvalifikacije za šampionat
1948/49: Metalac – Budućnost 7-0; šampionat
1948/49: Metalac – Lokomotiva (Z) 8-2; šampionat
1950: BSK – Sloga (K) 10-1; kup
1951: Srem (SM) - BSK II 0-6; kup
1951: Jasenica (SP) - BSK II  1-6; kup
1952: BSK – Vardar 6-1; šampionat
1953: BSK II - Jedinstvo (Zemun) 6-3; kup
1953: BSK II - Železničar (B) 7-0; kup
1953: Srem – BSL 0-9; kup
1953/54: BSK – Rabotnički 8-1; šampionat
1954: BSK (B) – BSK 2-10; kup
1954: Mladost (BP) – BSK 1-8; kup
1958/59: OFK Beograd – Radnički (K) 6-1; šampionat - Druga liga
1961/62: OFK Beograd – Sarajevo 6-1; šampionat
1962/63: OFK Beograd – Rijeka 6-1; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Hajduk 6-3; šampionat
1963/64: OFK Beograd – Novi Sad 6-2; šampionat
1966: OFK Beograd – Dinamo 6-2; kup
1968: OFK Beograd – Rapid (B) 6-1; Kup sajamskih gradova
1967/68: OFK Beograd – Trepča 7-1; baraž za opstanak u Prvoj ligi
1970/71: OFK Beograd – Bor 7-2; šampionat
1970/71: OFK Beograd – Radnički (K) 7-1; šampionat
1971/72: Radnički (K) – OFK Beograd 0-6; šampionat
1973/74: OFK Beograd – Zagreb 6-1; šampionat
1975/76: Sarajevo – OFK Beograd 6-0; šampionat
1986/87: OFK Beograd – Radnički (K) 6-0; šampionat - Druga liga
1986/87: OFK Beograd – Napredak 6-0; šampionat - Druga liga
1987/88: OFK Beograd – Novi Pazar 6-1; šampionat - Druga liga
1988/89: Mladost Goša – OFK Beograd 3-6; kup
1990/91: OFK Beograd – Cibalija 7-0; šampionat – Druga liga
2003: OFK Beograd – Trans Narva 6-1; Intertoto kup *poništen meč
2001/02: OFK Beograd – Mladost (A) 8-2; šampionat
2002/03: OFK Beograd – Javor 6-0; šampionat
2006/07: OFK Beograd – Voždovac 6-2; šampionat
2015/16: OFK Beograd - FK Jagodina 6-2; šampionat
2017/18 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 7-0; šampionat - Treća liga
2018/19 OFK Beograd - FK Stepojevac Vaga 10-0, šampionat - Treća liga

Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK CRVENA ZVEZDA
17.08.2019 17:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 2. kolo
FK SREMČICA - OFK BEOGRAD
25.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 3. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
31.08.2019 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 4. kolo
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
07.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 5. kolo
OFK BEOGRAD - OFK MLADENOVAC
15.09.2019 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 6. kolo
FK RADNIČKI (NB) - OFK BEOGRAD
21.09.2019 15:30 h
KUP SRBIJE - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - RAD
25.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 7. kolo
OFK BEOGRAD - FK LOKOMOTIVA
28.09.2019 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 8. kolo
FK ZVEZDARA - OFK BEOGRAD
06.10.2019 14:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 9. kolo
OFK BEOGRAD - FK BRODARAC
12.10.2019 14:30 h
KUP BEOGRADA - 1/16 finala
OFK BEOGRAD - BSK BORČA
16.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 10. kolo
FK IMT - OFK BEOGRAD
19.10.2019 13:30 h
KUP SRBIJE - 1/8 FINALA
OFK BEOGRAD - RADNIK
23.10.2019 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 11. kolo
OFK BEOGRAD - FK STEPOJEVAC VAGA
26.10.2019 13:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 12. kolo
TEK SLOGA - OFK BEOGRAD
02.11.2019 13:39 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 13. kolo
OFK BEOGRAD - FK TELEOPTIK
09.11.2019 13:00 h
KUP BEOGRADA - 1/8 finala
FK DIF - OFK BEOGRAD
13.11.2019 13:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 14. kolo
FK GSP POLET DORĆOL - OFK BEOGRAD
16.11.2019 11:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 15. kolo
OFK BEOGRAD - FK RADNIČKI (O)
23.11.2019 13:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" 2019/20 - 16. kolo
FK CRVENA ZVEZDA - OFK BEOGRAD
07.03.2020 00:00 h
1 FK IMT 33
2 FK ZVEZDARA 23
3 OFK BEOGRAD 23
4 FK RADNIČKI (O) 20
5 TEK SLOGA 20
6 BSK BORČA 19
7 FK BRODARAC 18
8 FK GSP POLET DORĆOL 18
9 FK RADNIČKI (NB) 17
10 FK TELEOPTIK 16
11 FK LOKOMOTIVA 16
12 OFK MLADENOVAC 15
13 FK CRVENA ZVEZDA 14
14 FK JEDINSTVO 14
15 FK SREMČICA 13
16 FK STEPOJEVAC VAGA 13
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>