Stefanović
Lazarević
Avram
Vukašinović
46'Zamenjen Stanišić
23'Žuti Tejić
74'Zamenjen Martinović
46'Zamenjen Pavlović
46'Zamenjen Kovač
63'Zamenjen Ivanović
46'Zamena Jovanović
74'Zamena Jovančević
46'Zamena Račić
46'Zamena Nikolić
63'Zamena Nenadović
Izveštaj sa utakmice

Prvi od dva gradska derbija koji igramo sa ekipom Zemuna u samo četiri dana razlike je dobijen! U okviru II kola Kupa FSS na teritoriji FSB, Romantičari su slavili ubedljivo u Zemunu rezultatom 3-0!

Po tmurnom vremenu i odličnoj atmosferi koju su pravili navijači oba tima, Ofkovci su slavili rutinski golovima u prvom poluvremenu. Sjajne pogotke postigli su Radić, Kilibarda i Mikan. Pored tih golova imali smo još nekoliko propuštenih stopostotnih šansi. Drugo poluvreme nije bilo tako uzbudljivo pa su naši igrači utakmicu priveli kraju sa nepromenjenim rezultatom iz prvog perioda igre.

Treba reći da su treneri oba tima na ovoj utakmici izveli sastav ekipa koji se dosta razlikovao od onih koje biraju u prvenstvenim mečevima.

Žreb za naredno kolo zakazan je za utorak, 12. oktobra sa početkom u 12 sati u prostorijama FS Beograda u Deligradskoj 27. Osmina finala Kupa Beograda je na programu u sredu 20. oktobra u 14 h. Naši mogući protivnici su Napredak (Medoševac), TEK Sloga, Teleoptik, BSK 1925 (Batajnica), PKB (Padinska Skela), Brodarac, Radnički (NB), Hajduk (Beograd), Studentski grad, Ravna Gora, Torlak, BSK Borča, Jedinstvo (Surčin) i Poštar Zvezdara.

Novi gradski derbi sa Zemunom je na programu u subotu u 15h na stadionu Zemuna.