UPRAVA KLUBA


PREDSEDNIK UPRAVNOG ODBORA -
MOMČILO MINIĆ

 




 
ČLANOVI UPRAVNOG ODBORA



Ime i prezime
                    

  1. Aleksandar Gajović 
  2. Nemanja Jolović 
  3. Dragan Mrvaljević 
  4. Goran Obradović
  5. Miroslav Spasić 
  6. Uroš Pribićević
  7. Milan Grujić

ORGANI KLUBA


Prezime i ime - Funkcija

 Aleksandar Pivić - V.D. GENERALNOG SEKRETARA

 Božidar Milenković - SPORTSKI DIREKTOR

 Novak Rašić  -  TIM MENADŽER  

 Miodrag Marinković  - DIREKTOR OMLADINSKE ŠKOLE  



NADZORNI ODBOR

Prezime i ime - Funkcija

Vujaković Stevan – predsednik
Veličković dr Igor – član
Todić Mihajlo – član


SAVET KLUBA

Stevica Kuzmanoski
Aleksandar Gajović
Đorđe Serpak
Stojan Vukašinović
Miladin Mijatović
Dr Miroljub Petrović
Vladimir Lečić
Siniša Pratljačić
Irina Popović
Sava Stojilković


SEKCIJA VETERANA



Ime i prezime - Funkcija

Sekretar - Miodrag Anđelković.

Radno predsedništvo čine Dragan Đukanović, Zoran Lončar i Branko Vukašinović.

Članovi Izvršnog odbora su: Branko Vukašinović, Petar Divić, Dragan Đukanović, Stevica Kuzmanoski, Đorđe Serpak i Dejan Đurđević.

SKUPŠTINA KLUBA

 


PREDSEDNIK - ILIJA PETKOVIĆ

POTPREDSEDNIK - ALEKSANDAR GAJOVIĆ

POTPREDSEDNIK - BOŽIDAR MILENKOVIĆ

 

1

 Stojilković Sava

 

 

2

 Jokić Djordje 

  

 

3

 Djujić Nikša   

 

 

4

 Djurdjević Dejan

  

 

5

 Krunić Simo

 

 

6

 Andjelković Miodrag

 

 

7

 Divić Petar

 

 

8

 Milenković Božidar


 

9

 Krivokuća Blagomir


 

10

 Mrkela Mitar

 

 

11

 Petković Ilija 

 

 

12

 Mitin Mirko

 

 

13

 Serpak Djordje

 

 

14

 Vukašinović Stojan

 

 

15 

 Kuzmanoski Stevica

 


16

 Ilijoski Sašo

 

 

17

 Božović Siniša

 

 

18

 Todić Mihajlo

 

 

19

 Branković Gradimir

 

 

20

 Petrović Nebojša

  

 

21

 Andrić Željko

 

 

22

 Milovanović Miroslav

 

 

23

 Stefanović Andreja

 

 

24

 Veličković Aleksandar

 

 

25

 Miljković Marko

 

 

26

 Nikolić Danilo

 

 

27

 Ignjatović Nikola

 

 

28

 Matović Filip

 

 

29

 Cuckić Nikola

 

 

30

 Gojkov Damjan

 

 

31

 Dukić Marko

 

 

32

 Rašić Novak

 

 

33

 Komina Milena

 

 

34

 Spasojević Gordana

 

 

35

 Mrvaljević Dragan

 

 

36

 Veličković Igor

 

 

37

 Jolović Nemanja

 

 

38

 Božović Radomir

 

 

39

 Nino Došen-Majkić

 

 

40

 Djurišić Milojica

 

 

41

 Radomirović Neđeljko

 

 

42

 Gajović Aleksandar

  

 

43

 Jakšić Blagoje

 

 

44

 Kljajić Stojan

 

 

45

 Cicmil Dragoljub

 

 

46

 Kuljanin Slobodan

  

 

47

 Popović Irina

 

 

48

 Bašić Danilo

 

 

49

 Panić Miodrag

 

 

50

 Krdžić Aca

 

 

51

 Šljivančanin Jovan

 

 

52

 Minić Momčilo

 

 

53

 Spasić Miroslav

 

 

54

 Petrović Miroljub

 

 

55

 Mrvaljević Nebojša

 

 

56

 Vicković Marko

 

 

57

 Marković Miroslav

 

 

58

 Obrenović Goran

 

 

59

 Babović Budimir

 

 

60

 Stojković Svetislav

 

 

61

 Terzić Dejan 



Highlights
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 1. kolo
OFK BEOGRAD - FK SOPOT
26.08.2017 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 2. kolo
OFK BEOGRAD - FK GSP POLET DORĆOL
30.08.2017 16:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 3. kolo
FK KOLUBARA - OFK BEOGRAD
03.09.2017 16:30 h
KUP SRBIJE - PRETKOLO
FK RTANJ - OFK BEOGRAD
06.09.2017 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 4. kolo
OFK BEOGRAD - FK GRAFIČAR
09.09.2017 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 5. kolo
FK LOKOMOTIVA - OFK BEOGRAD
17.09.2017 16:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 6. kolo
OFK BEOGRAD - FK JEDINSTVO
23.09.2017 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 7. kolo
FK PRVA ISKRA - OFK BEOGRAD
30.09.2017 15:30 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 8. kolo
OFK BEOGRAD - FK BASK
07.10.2017 14:30 h
Kup Beograda - 2. kolo
FK JEDINSTVO - OFK BEOGRAD
11.10.2017 14:00 h
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 9. kolo
BSK BORČA - OFK BEOGRAD
14.10.2017 14:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 10. kolo
OFK BEOGRAD - FK ŽARKOVO
21.10.2017 13:30 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 11. kolo
FK STEPOJEVAC VAGA - OFK BEOGRAD
28.10.2017 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 12. kolo
OFK BEOGRAD - BSK BATAJNICA 1925
04.11.2017 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 13. kolo
FK RADNIČKI (NB) - OFK BEOGRAD
11.11.2017 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 14. kolo
OFK BEOGRAD - FK IMT
18.11.2017 00:00 h
- : -
SRPSKA LIGA "BEOGRAD" - 15. kolo
FK RADNIČKI (O) - OFK BEOGRAD
25.11.2017 00:00 h
1 FK ŽARKOVO 25
2 OFK BEOGRAD 21
3 FK RADNIČKI (NB) 19
4 FK GRAFIČAR 18
5 FK RADNIČKI (O) 16
6 FK BASK 13
7 FK LOKOMOTIVA 13
8 FK KOLUBARA 12
9 FK GSP POLET DORĆOL 11
10 FK IMT 10
11 BSK BORČA 8
12 FK JEDINSTVO 8
13 FK SOPOT 8
14 FK STEPOJEVAC VAGA 7
15 FK PRVA ISKRA 5
16 BSK BATAJNICA 1925 4
Pogledajte detaljnu tabelu lige ►
Radio Laguna
<<
>>